fbpx

Shitet Banesa 55m² netto në katin e 2-të

 • $52,000
Featured For Sale
në Rrugën C
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55m2

Description

Shitet Banesa exclusive 55m² netto në katin e 2-të, Kompleksi Tregtia, në Rrugën C. Gjindet në njërën prej lagjeve më të kërkuara për momentin, ka hapësira të gjelbrimit, këndin e lojrave për fëmijë dhe parking të mjaftueshëm për vetura. Banesa është komplet e mobiluar, e gatshme për banim. Ndërtesa është me leje ndërtimi dhe Kontrata të Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:
sallon me kuzhinë e trapezari
dhomë e gjumit
banjo
koridor
ballkon

 • Address në Rrugën C
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Country Kosovë

Details

Updated on November 5, 2020 at 10:49 am
 • Price: $52,000
 • Property size: 55m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Agjensioni i Patundshmerive DION

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Agjensioni i Patundshmerive DION
 • Agjensioni i Patundshmerive DION