fbpx

Shitet Banesa 151.3 m2 në katin VII

 • Me marreveshje
Featured Ne shitje
Rr.Vellezerit Gervalla, Ferizaj
 • Banesa
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 151.3 m2
Featured Ne shitje
Rr.Vellezerit Gervalla, Ferizaj
 • Me marreveshje

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 151.3 m2

Description

Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim. Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët. Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart. Ka mirmbajtje të rregullt. Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor. Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë. Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj. Organizimi:Sallon+Kuzhinë,4dhoma,Banjo&Wc,Depo,Terasa.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 8:59 am
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 151.3 m2 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje

Karakteristikat

 • Address Rr.Vellezerit Gervalla
 • City Ferizaj
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 70 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P ARTI
 • A.P ARTI