fbpx

Shitet Banesa 126.5m2

 • Me marreveshje
Featured Ne shitje
Rr.Emin Duraku, Ferizaj
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 126.5m2
 • 2020
 • Year Built

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 126.5m2
 • 2020
 • Year Built

Description

Gjendët në njërën nga zonat më të pershtatshme për banim.
Ka hapsira të gjelbëruara park dhe kënd të lojrave për fëmijët.
Është e ndërtuar profesionalisht dhe me kualitet sa më të lart.
Ka mirmbajtje të rregullt.
Ka parkingje të mjaftueshme për secilin banor.
Siguria është në nivelin më të lart me sigurim,alarm dhe kamera 24orë.
Thjesht një vend perfekt për ju dhe familjen tuaj.
Organizimi:Sallon+Kuzhinë,Banjo&WC,3dhoma,Depo,Teras

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:00 am
 • Price: Me marreveshje
 • Property size: 126.5m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 2
 • Year Built: 2020
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje

Karakteristikat

 • Address Rr.Emin Duraku
 • City Ferizaj
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 70000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
A.P ARTI
 • A.P ARTI