fbpx

Shitet Banesa 102m² në katin e 5-të

 • Me marrëveshje
Featured For Sale
në Fushë Kosovë , afër shkollës Mihal Grameno
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 102m2
Featured For Sale
në Fushë Kosovë , afër shkollës Mihal Grameno
 • Me marrëveshje

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1.5
 • Bathrooms
 • 102m2

Description

Shitet Banesa 102m² në katin e 5-të, në Fushë Kosovë te shkolla Mihal Grameno .
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihajl Grameno, në objektin e ndërtuar nga kompania “Alfest”.
Kompleksi “Alfest” është dukë u ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi, duke ofruar kushtë shumë të mira për banim me hapësira të përbashkëta, parkingje të mjaftueshme, gjelbërim, mirëmbajtje etj.
Ky objekt ndodhet në njërin prej lokacioneve më të mira në Fushë Kosovë, ka shumë afër shkollën fillore dhe qasje të shpejtë në të gjitha rrugët.

Ndërtesa është me leje ndërtimi dhe Kontrata të Noteri mund të bëhet menjëherë. Ka këto hapësira:

 • Koridor
 • Depo
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Qëndrim Ditor
 • Kuzhinë
 • Banjo
 • WC

 

 • Address afër shkollës Mihal Grameno
 • City Fushë Kosovë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 12 000
 • Country Kosovë

Details

Updated on December 18, 2020 at 1:53 pm
 • Price: Me marrëveshje
 • Property size: 102m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 1.5
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Shitet Banesa 102m² në katin e 5-të
 • Shitet Banesa 102m² në katin e 5-të

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Shitet Banesa 102m² në katin e 5-të
 • Shitet Banesa 102m² në katin e 5-të