fbpx

Shitet Banesa 102m² në katin e 8-të

 • Me marrëveshje
Të zgjedhura Ne shitje
afër shkollës Mihal Grameno, , Fushë Kosovë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 102
Të zgjedhura

Shitet Banesa 102m² në katin e 8-të

afër shkollës Mihal Grameno, , Fushë Kosovë
 • Me marrëveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 102

Përshkrimi

Shitet Banesa 102m² në katin e 8-të, në Fushë Kosovë te shkolla Mihal Grameno .
Banesa gjendet në Fushë Kosovë, afër shkollës Mihajl Grameno, në objektin e ndërtuar nga kompania “Alfest”.
Kompleksi “Alfest” është dukë u ndërtuar me cilësi të lartë ndërtimi, duke ofruar kushtë shumë të mira për banim me hapësira të përbashkëta, parkingje të mjaftueshme, gjelbërim, mirëmbajtje etj.
Ky objekt ndodhet në njërin prej lokacioneve më të mira në Fushë Kosovë, ka shumë afër shkollën fillore dhe qasje të shpejtë në të gjitha rrugët.

Ndërtesa është me leje ndërtimi dhe Kontrata të Noteri mund të bëhet menjëherë.

Ka këto hapësira:

 • Koridor
 • WC
 • Banjo
 • Kuzhinë
 • Qëndrim Ditor
 • Terasë
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Depo

Detajet

Përditsuar më December 18, 2020 at 1:55 pm
 • Çmimi: Me marrëveshje
 • Madhësia e pronës: 102 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa afër shkollës Mihal Grameno
 • Qytet Fushë Kosovë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 12 000
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Qera Shitje
 • Qera Shitje