fbpx

Penthouse me QIRA në Pejton në objektin e “Nartel”

 • Me marrveshje
Featured For Rent
në Pejton
 • Penthouse
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 274m2

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 1
 • Garage
 • 274m2

Description

Penthouse | 274m² | 4+1 | 74m² Tarasë | QIRA

Banesa është në katin e 17, ka sipërfaqe prej 274m² prej të cilave 200m² banim dhe 74m² tarasë me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-4 Dhoma gjumi (Njëra me banjo dhe garderobë të integruar)
-2 Banjo të përbashkëta dhe
-Garazhë
*Banesa lëshohet për banim (mobilohet nga pronari) ose për zyre në gjendjen në të cilën shihet në foto.

Çmimi i qirasë sipas marrëveshjes.

 • Address në Pejton
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Details

Updated on October 22, 2020 at 11:18 am
 • Price: Me marrveshje
 • Property size: 274m2
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Garage: 1
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Omega Real Estate

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate