fbpx

Penthouse me qira me 3 dhoma gjumi te Qafa

 • €1,500
, , Prishtinë
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 110

Penthouse me qira me 3 dhoma gjumi te Qafa

, , Prishtinë
 • €1,500

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 110

Përshkrimi

Banesa gjendet në lagjen Qafa në qendër, në objektin në të cilin ka qenë qendra tregtare Mini Max, tash ku gjendet kompania SPEEEX, ka gjithsej 110m2 banim si dhe 80m2 Terasë me pamje shumë të bukur kah qyteti, është tërësisht e mobiluar EKSTRA, ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e XII-të. Objekti ka gjithsej 3 ashensor, sigurim fizik dhe me kamera sigurie. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 3 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë me tryezari | 2 Banjo (njëra në master bedroom) | 1 Terasë

Detajet

Përditsuar më February 3, 2021 at 3:11 pm
 • Çmimi: €1,500
 • Madhësia e pronës: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate