fbpx

Penthouse me 5 dhoma gjumi në shitje në Mati 1 – KAWA Group

 • €300,000
Featured Ne shitje
Mati 1, Prishtinë
 • Penthouse
 • Property Type
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 165

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Bathrooms
 • 165

Description

Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në objektin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit KAWA Group, kompleksi Hyjnesha, në rrugën C, te rrethi që lidh Rrugën C me Rr. Muharrem Fejza dhe rrugën e Matiqanit. Banesa ka mundësi zgjedhje të sanitarisë, dyerve etj. Banesa ka gjithsej 165m2 banim si dhe 238m2 terasë, ka ngrohje qëndrore me Rrymë, oxhak si dhe është në katin e VII-të. Banesa ka këtë renditje: | 1 Dhomë ndenje | 5 Dhoma gjumi (1 master bedroom) | 1 Kuzhinë me tryezari | 3 Banjo (njëra në dhomë gjumi) | 1 WC

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:29 am
 • Price: €300,000
 • Property size: 165 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Bathrooms: 3
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: Ne shitje

Address

 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
TOPIA Real Estate
 • TOPIA Real Estate