fbpx

Penthouse 254 m² me 4.6 ari oborr(tarracë)

Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2.5
 • Bathrooms
 • 254

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2.5
 • Bathrooms
 • 254

Description

Pema Patundshmëri ofron për SHITJE Penthouse 254 m² me 4.6 ari oborr(tarracë), tek Lesna në Kalabri/Emshir
– 254 m²
– 4.6 ari oborr (tarracë)
– Sallon, kuzhinë, 3 dhomë gjumi, dhomë pune
__
Po ofrojmë për shitje Penthouse 254 m2 me 4.6 ari oborr (tarracë), tek Lesna në Kalabri/Emshir.
__
Banesa ndahet në:
– Sallon me kuzhinë
– 3 dhomë gjumi (njëra dhomë ka banjo)
– Dhomë pune
– 2 Banjo
– WC
– 4.6 ari oborr (tarracë)
Karakteristikat që do ti pëlqeni:
– Sistemi i ngrohjes me Termokos
– Privatësi maksimale
– Garazhë dhe depo
– Pamje të bukur të qytetit nga tarraca
– Dysheme parket
– Kuzhinë verore në tarracë

Details

Përditsuar më December 30, 2020 at 9:48 am
 • Property size: 254 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 2.5
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Primmo Patundshmeri
 • Primmo Patundshmeri