fbpx

Penthouse 134m2 + 100m2 në #SHITJE te Mati 1-Prishtinë

 • €210,000
Featured Ne shitje
Mati 1, Prishtinë
 • Penthouse
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 134

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 134

Description

Penthouse gjendet te Mati 1 në kompleskin “Arseko”, dhe ka qasje direkte nga rruga A, rruga B dhe Rruga C. Penthouse gjendet në katin e 10-të me pamje të hapur dhe ndriçim të lartë në të gjitha anët. Penthouse ka një investim modern, ku I gjithë enterieri është i punuar me përpikëri, duke filluar nga materialet e deri tek ngjyrat të cilat janë kombinuar me një shije të veçantë.

*Në çmim është e përfshirë edhe garazha

Banesa ka këtë renditje:

|1 Sallon
|1 Kuzhinë me tryezari
|3 Dhoma të fjetjes (1-ra me banjo)
|2 Banjo
|1 Terrasë (100m2)

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:31 am
 • Price: €210,000
 • Property size: 134 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: Ne shitje

Karakteristikat

Address

 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate