fbpx

Penthouse 120m2 + 108m2 në SHITJE te Rruga B

 • €1,100
Featured Me qera
në Rrugë B, Mati 1, Prishtinë
 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 228m2
Featured Me qera
në Rrugë B, Mati 1, Prishtinë
 • €1,100

Overview

 • Penthouse
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 228m2

Description

Penthouse ka fletë poseduese dhe gjendet në Rrugë B, në kompleksin “Partner & Dervisholli” në katin e 9-të me ndriqim të lartë natyrale dhe me pamje nga të gjitha anët. Penthouse ka një investim modern, ngrohje qëndrore me termokos, lift (me qip e cila mundëson qasje private në katin në tërësi). Penthouse ndodhet në një prej pozicioneve më të kërkuara për momentin.

* Në çmim është e përfshirë edhe garazha.

Banesa ka këtë renditje:

1 Sallon
1 Kuzhinë me tryezari
2 Dhoma të fjetjes
2 Banjo
211 Terrasë (108m2)

Details

Përditsuar më November 2, 2020 at 9:52 am
 • Price: €1,100
 • Property size: 228m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Penthouse
 • Property Status: Me qera
 • Address në Rrugë B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Pro RealEstate
 • Pro RealEstate