fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Shtëpi super luksoze

 • €380,000
në Veternik, Veternik, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 276m2

Overview

 • Shtëpi
 • Property Type
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 276m2

Description

Ofrohet PËR #SHITJE Shtëpi super luksoze në lagjen me të mirë atë #SWISS #Village në Veternik 276m²│4.5 Ari | 4 Dhoma gjumi Shtëpia ndodhet në lagjen më të re të banimit me shtëpi të sistemit të mbyllur, shumë kualitative. Lagjia “Swiss Village” e ndertuar dhe finalizuar me shumë perkushtim, e dizajnuar deri në detajet e fundit nga njera prej studiove kreative në Prishtinë. Shtëpin të cilen jemi duke e prezantuar është e poziconuar shumë mirë në lagje, posedon pamje të hapur, e rrethuar me drunjë dekorues, privatësi e lartë dhe finalizimi bëhet sipas nevojës së klientit. Kjo shtëpi e bukur përfshinë 276m² banim dhe përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditorë, Kuzhinë dhe tryezari tejet të bukur, 1 Dhomë gjumi për musafir me banjo, 3 dhoma gjumi (njëra nga to master), 1 Banjo, 1 Wc . E veçantë e kësaj shtëpie është edhe Galeria të cilen e bënë shumë madheshtore. Shtëpia posedon pjesen e oborrit nga ku mund ti shijoni mengjest dhe mbremjet qdo ditë duke u qlodhur nga përditshmeria tejet e ngarkuar. Posedon një hapësirë tejet të madhe gjelbrimi për dallim nga shtëpit tjera që janë në këtë lagje. Ndër tjerash lagjia ofron sistemin e mbyllur të monitorimit, qasje private, rrugë të gjera, parking para shtëpise i dedikuar për të pakten 3 vetura, qendren tregtare në hyrje të lagjes “Swiss Mall”, terene sportive, qerdhen e femijeve “Kids Akademi” , qasje direkte në rreth-rrotullimin e Qagllavicës duke ju lehtësuar përditshmerin tuaj. Lagjia ka sistem te monitorimit 24h duke ju ofruar siguri maksimale.

Details

Përditsuar më November 25, 2020 at 1:38 pm
 • Price: €380,000
 • Property size: 276m2 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Property Type: Shtëpi
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në Veternik
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Veternik
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri