fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Penthouse

 • €235,000
, , Prishtinë
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 154

Ofrohet PËR SHITJE Penthouse

, , Prishtinë
 • €235,000

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 4
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 154

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Penthouse në kuadër të një objekti shumë modern në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.
154 m²│4 Dhoma gjumi│2 Banjo│71 m² Teras
Penthousi ndodhet në katin 11, orinetim Jug-Lindje, në kuadër të një objekti të ri i emruar “Kulla Zotnisë” që është finalizuar në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë, e rethuar me 3 rrugë, me pozitë dhe qasje shumë të mirë në lagje, distanca të shkurta me pikat kryesore të qytetit dhe shumë përparsi tjera që mund ti shijoni çdo ditë!
Arkitekturë moderne, ndërtim shumë cilësor, 100% mbulim me fasadë ventiluese, dritare të prodhuara në Austri, të gjitha deri në dysheme, roleta të jashtme me motor, 2 ashensorë, oborr, parking rrugor dhe nëntokësorë, sigurim Fizik dhe me kambera 24h.
Përfshinë 154m² Banim dhe 71 m² Teras, përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi,1 Dhomë Pune, 2 Banjo, 1 Depo, Koridor
Distancat nga objekti tek pikat me interes:
• Parku i Qytetit: 230m
• Qendra e Mjekësisë Familjare: 250m
• Sh.M.U “Naim Frashëri”: 370m
• Universiteti i Prishtinës: 700m
• Sheshi “Nënë Tereza”: 750m

Detajet

Përditsuar më November 17, 2020 at 10:52 am
 • Çmimi: €235,000
 • Madhësia e pronës: 154 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri