fbpx

Ofrohet per shitje Banesë me Fletë Poseduese në rrugën C

 • €65,000
në rrugën C, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Ofrohet per shitje Banesë me Fletë Poseduese në rrugën C

në rrugën C, , Prishtinë
 • €65,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61

Përshkrimi

Ofrohet per shitje Banesë e lezetshme me Fletë Poseduese në rrugën C 61m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 6-të ▬ Banesa gjendet në katin e 6-të të një objekti ndërtim i ri pranë rrugës C, i pranuar teknikisht dhe i paisur me Fletë Poseduse, e mobiluar shumë mirë dhe si e tillë ofrohet për shitje pa munguar asgje. Pozitë përfekte, vend atraktiv për të jetuar, rrugë e hapur dhe pa u penguar asnjëher vini shumë shlirshem tek banesa juaj e re. • Kjo banesë e lezetshme të cilen jemi duke e prezantuar për #shitje përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo dhe Ballkon. • Ndër tjerash vlenë të theksohet së mobiliet janë thuajse të reja, e përshtatshme për qiftet e reja apo për qiradhënie, ndërtim shumë cilësor, parking të jashtem, kënd të lojrave për fëmijë, pamje të hapur, izolim të lartë, 2 ashensorë, siguri e lartë dhe përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më December 1, 2020 at 12:56 pm
 • Çmimi: €65,000
 • Madhësia e pronës: 61 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në rrugën C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri