fbpx

Ofrohet per shitje Banesë me Fletë Poseduese në rrugën C

 • €65,000
në rrugën C, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 61m2

Description

Ofrohet per shitje Banesë e lezetshme me Fletë Poseduese në rrugën C 61m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 6-të ▬ Banesa gjendet në katin e 6-të të një objekti ndërtim i ri pranë rrugës C, i pranuar teknikisht dhe i paisur me Fletë Poseduse, e mobiluar shumë mirë dhe si e tillë ofrohet për shitje pa munguar asgje. Pozitë përfekte, vend atraktiv për të jetuar, rrugë e hapur dhe pa u penguar asnjëher vini shumë shlirshem tek banesa juaj e re. • Kjo banesë e lezetshme të cilen jemi duke e prezantuar për #shitje përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo dhe Ballkon. • Ndër tjerash vlenë të theksohet së mobiliet janë thuajse të reja, e përshtatshme për qiftet e reja apo për qiradhënie, ndërtim shumë cilësor, parking të jashtem, kënd të lojrave për fëmijë, pamje të hapur, izolim të lartë, 2 ashensorë, siguri e lartë dhe përparsi tjera.

Details

Përditsuar më December 1, 2020 at 12:56 pm
 • Price: €65,000
 • Property size: 61m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në rrugën C
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri