fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë me Fletë Poseduese në Lagjen e Spitalit

 • €49,500
Rr . Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 59

Ofrohet PËR SHITJE Banesë me Fletë Poseduese në Lagjen e Spitalit

Rr . Muharrem Fejza, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €49,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 59

Përshkrimi

59m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 5-të

Banesë e mirë, e përshtatshme për qiftet e reja, e mobiluar komplet, sallon i mirë organizuar, hapësira të bollshme, kuzhinë funksionale me të gjitha elementet, pamje të hapur nga lindja dhe kopshti i kompleksit, parking të jashtem, afer me të gjitha pikat me interes, ashensorë funksional që mirëmbahet vazhdimisht, katër banesa në katë dhe përparsi tjera.

Përfshinë siperfaqe banimi 59m², e shpërndarë në Sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, koridor, banjo dhe ballkon.

Vlenë të theksohet se banesa ka qenë e banueshme nga pronari dhe është mirëmbajtur shumë mirë, përkthim të menjehershem, shitet në gjendjen që shihni dhe siq e kemi cekur është e paisur edhe me Fletë Poseduese gjë që e lehteson procesin e financimit nga ana juaj.

Detajet

Përditsuar më February 25, 2021 at 1:28 pm
 • Çmimi: €49,500
 • Madhësia e pronës: 59 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rr . Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri