fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë fantastike shumë pranë rrugës B

 • €83,000
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2
 • Garazhat
 • 89

Ofrohet PËR SHITJE Banesë fantastike shumë pranë rrugës B

, Mati 1, Prishtinë
 • €83,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 2
 • Garazhat
 • 89

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë fantastike shumë pranë rrugës B

89m²│2 Dhoma gjumi│Banjo│2 Garazha

E ndërtuar dhe finalizuar kohë më parë në një nga zonat më të banuara siq është Lagjia e Spitalit, punuar dhe finalizuar në detaje nga ana e prnoarit, e shfrytëzuar maksimalisht, organizim të mirë, pamje në drejtim të rrugës B, mobiluar e tëra dhe më shumë shije, mobilie tejët cilësore dhe si e tillë ofrohet për sh|tje pa munguar asgjë!

Përfshinë siperfaqe bruto prej 89 m², e organizuar në Sallon me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Ballkon, 1 Depo dhe 2 Garazha.

Kjo banesë veçohet për nga finalizimi i saj,organizim përfekt, mobilie cilësore, e punuar në detaje, tavane të lëshuara të punuara me ndriçm me spota dhe me llustera të bukur, kuzhinë dhe tryezari teper moderne, elementet e kuzhinës tejët cilësore, ashensorë funksional, parking të jashtem dhe garazha nën objekt

Detajet

Përditsuar më December 8, 2020 at 11:05 am
 • Çmimi: €83,000
 • Madhësia e pronës: 89 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazhat: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri