fbpx

Ofrohet për SHITJE Banesë fantastike, moderne shumë pranë rrugës B

 • €135,000
pranë rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 117

Ofrohet për SHITJE Banesë fantastike, moderne shumë pranë rrugës B

pranë rrugës B, Mati 1, Prishtinë
 • €135,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 117

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE Banesë fantastike, moderne shumë pranë rrugës B.
117m²│3 Dhoma gjumi│2 Banjo│Ballkon| Kati VI-të
E ndërtuar dhe finalizuar në një nga zonat më të banuara, punuar dhe finalizuar në detaje nga ana e pronarit, e shfrytëzuar maksimalisht, organizim të mirë, pamje në drejtim të rrugës B,
mobiluar e tëra dhe më shumë shije, mobilie tejët cilësore dhe si e tillë ofrohet për #shitje pa munguar asgjë.
Hapësira e banimit karakterizohet me shpërndarje shumë të mirë, e përbërë në: Sallon me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi (njëra nga dhomat është e mobiluar enkas për fëmijë), banjo, një koridor me një
hapsirë shumë të madhe dhe 1 ballkon. Të gjitha dhomat kanë pamje të hapurë dhe të papenguar duke ofruar kështu shumë komoditet dhe privatësi.
Kjo banesë veçohet për nga finalizimi i saj, organizim përfekt, mobilie tejet cilësore, e punuar në detaje, tavane të punuara me ndriçim me spota, kuzhinë dhe tryezari teper moderne, elementet
e kuzhinës tejët cilësore, ashensorë funksional, parking të jashtëm dhe garazha nën objekt.

Detajet

Përditsuar më January 19, 2021 at 3:22 pm
 • Çmimi: €135,000
 • Madhësia e pronës: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa pranë rrugës B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Labi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Labi Patundshmëri
 • Labi Patundshmëri