fbpx

Ofrohet per SHITJE Banesë e bukur në lagjen Arbëria

 • €125,000
Featured Ne shitje
në lagjen Arbëria , në afërsi të restaurantit të njohur"5 Sensis", Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 117m2
Featured Ne shitje
në lagjen Arbëria , në afërsi të restaurantit të njohur"5 Sensis", Prishtinë
 • €125,000

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 117m2

Description

117m²│3 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 1 Në Lagjen Arbëria, në afërsi të restaurantit të njohur “5 Sensis”, jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë të bukur, e mobiluar dhe punuar me shije kohë më parë, në gjendje të mirë, organizim fantastik, sallon të madh, kuzhinë të vequar, parket Bambus, orjentim në Lindje, parking të jashtem, ashensorë dhe vequri tjera. Kjo banesë përfshinë 117m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Ballkona, 1 Koridor,1 Banjo,1 wc dhe Depo. Ofrohet e mobiluar pjesërisht, gjerat të cilat mbesin diskutohet aty për aty, e rëndësishme është që banesa është në katin e parë, qasje të lehtë, afer të gjitha komoditeteve, hapësira të bollshme, kojshi të mirë, dalje të shpejt në rrugët lidhëse dhe afër më të gjitha pikat me interes.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:17 am
 • Price: €125,000
 • Property size: 117m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në lagjen Arbëria , në afërsi të restaurantit të njohur"5 Sensis"
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri