fbpx

Ofrohet për shitje Banesë e bukur në lagjen Arbëria tek banesat e Tregtisë

 • €125,000
në lagjen Arbëria, Arbëri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 117

Ofrohet për shitje Banesë e bukur në lagjen Arbëria tek banesat e Tregtisë

në lagjen Arbëria, Arbëri, Prishtinë
 • €125,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 117

Përshkrimi

Ofrohet për shitje Banesë e bukur në lagjen Arbëria tek banesat e Tregtisë

117m²│3 Dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 1

Në Lagjen Arbëria, në afërsi të restaurantit të njohur “5 Sensis”, jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë të bukur, e mobiluar dhe punuar me shije kohë më parë, në gjendje të mirë, organizim fantastik, sallon të madh, kuzhinë të vequar, parket Bambus, orjentim në Lindje, parking të jashtem, ashensorë dhe vequri tjera.

Kjo banesë përfshinë 117m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me Kuzhinë, 3 Dhoma gjumi, 2 Ballkona, 1 Koridor,1 Banjo,1 wc dhe Depo.

Ofrohet e mobiluar pjesërisht, gjerat të cilat mbesin diskutohet aty për aty, e rëndësishme është që banesa është në katin e parë, qasje të lehtë, afer të gjitha komoditeteve, hapësira të bollshme, kojshi të mirë, dalje të shpejt në rrugët lidhëse dhe afër më të gjitha pikat me interes.

Detajet

Përditsuar më December 16, 2020 at 12:32 pm
 • Çmimi: €125,000
 • Madhësia e pronës: 117 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa në lagjen Arbëria
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Arbëri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri