fbpx

Ofrohet për SHITJE Banesë DUPLEX

 • €2,000
Aktash, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 176m²

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 176m²

Description

Ofrohet për SHITJE Banesë DUPLEX Super LUKSOZE në Qendër të Prishtinës 176m² | 3 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Kati 5-të ▬ Mobiluar pjesërisht vetëm sa për ta parë si mostër se si mund të duket një Duplex i finalizuar në objektin më luksoz që është para finalizim të tërsishem në lagjen Aktash. Ky Duplex me sipërfaqe banimi 176m² e shpërndarë në dy kate ofron gjithqka çfarë duhet dhe përtej saj për një jetë komode dhe luksi. • Dritaret e shumta dhe të mëdha deri në dysheme dhe të drejtuara nga Lindja, mundësojnë ekspozim maksimal ndaj diellit duke u ndriçuar kështu gjatë gjithë ditës me dritë natyrale. • Në katin e parë gjindet një sallon i madh, kuzhina moderne me ambient të ngrënies përreth terasës me sipërfaqe të konsiderueshme duke ju mundësuar të qetësoheni nga një ditë e lodhshme pune. Gjthashtu,në po të njejtin kat gjindet edhe një banjo. • Në katin e dytë gjinden tri dhoma të gjumit (njër nga to me banjo), 1 Banjo familjare dhe një Lavanderi.

Details

Përditsuar më November 9, 2020 at 11:24 am
 • Price: €2,000
 • Property size: 176m² m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Aktash
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri