fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 55m²

 • €43,000
, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 55m²

, Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • €43,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 pran shkollës “Pavarësia” në Lagjen e Spitalit
55m²│Dhomë gjumi│Banjo | Kati 8-të

E finalizuar para ca vitësh, e pozicionuar në front me shkollën “Pavarësia”, me pamje të hapur, vend i qetë për të jetuar, e përshtatshme për qiftet e reja apo për qiradhënie, organizim të mirë, hapësira të shfrytëzuara maksimalisht dhe përparsi tjera.

Përfshinë siperfaqe 55m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, depo dhe ballkon.

Është ndërtuar me materiale shumë cilësore, fasadë termike me tulla, ashensorë, 5 banesa në katë, parking të jashtem, garazha nën objekt, rrugën “Muharrem Fezja” shumë afer dhe përparsi tjera.

Detajet

Përditsuar më December 11, 2020 at 3:23 pm
 • Çmimi: €43,000
 • Madhësia e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri