fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 55m²

 • €43,000
Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55m2

Description

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 pran shkollës “Pavarësia” në Lagjen e Spitalit
55m²│Dhomë gjumi│Banjo | Kati 8-të

E finalizuar para ca vitësh, e pozicionuar në front me shkollën “Pavarësia”, me pamje të hapur, vend i qetë për të jetuar, e përshtatshme për qiftet e reja apo për qiradhënie, organizim të mirë, hapësira të shfrytëzuara maksimalisht dhe përparsi tjera.

Përfshinë siperfaqe 55m², e organizuar në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, depo dhe ballkon.

Është ndërtuar me materiale shumë cilësore, fasadë termike me tulla, ashensorë, 5 banesa në katë, parking të jashtem, garazha nën objekt, rrugën “Muharrem Fezja” shumë afer dhe përparsi tjera.

Details

Përditsuar më December 11, 2020 at 3:23 pm
 • Price: €43,000
 • Property size: 55m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri