fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 45m2

 • €43,000
në Lagjen e Spitalit tek VG Construction, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 45m2
Ne shitje
në Lagjen e Spitalit tek VG Construction, Prishtinë
 • €43,000

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 45m2

Description

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 në Lagjen e Spitalit tek VG Construction

45m²│Dhomë gjumi│Banjo│Kati 6-të

E ndërtuar kohë më parë nga kompania “VG Construction” në Lagjen e Spitalit, në rrugën kryesore siq njihet “Muharrem Fejza”, pamje të hapur nga Perendimi, organizim të mirë, e mobiluar dhe si e tillë ofrohet për sh!tje pa munguar asgje!

Përfshinë sipërfaqe neto 45m² e shpërndarë në 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

Banesa ndër tjerash ka cilësi të mirë ndërtimi, mobilie cilësore, e përshtatshme për qiftet e reja apo edhe për investim sepsë mund ta leshoni me qira të pakten 250€/muaj, kati shumë i përshtatshem, ashensorë funksional Schindler, parking të jashtëm, Shkollen “Pavarësia”, marketet, restaurantet dhe Trafikun Urban shumë afër.

Details

Përditsuar më October 26, 2020 at 12:23 pm
 • Price: €43,000
 • Property size: 45m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në Lagjen e Spitalit tek VG Construction
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri