fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 3+1

 • €115,000
Featured Ne shitje
në lagjen Prishtina e Re, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 127m2
Featured Ne shitje
në lagjen Prishtina e Re, Prishtinë
 • €115,000

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Bathrooms
 • 127m2

Description

Ofrohet PËR SHITJE Banesë moderne 3+1 në objektin “Linda Premium Rezidencë” në lagjen Prishtina e Re

127m²│3 Dhoma gjumi│2 Banjo | Kati 5-të

Në njeren prej hyrjeve të finalizuara tani në lagjen Prishtina e Re, kompleksi “Linda Premium Rezidence” jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë moderne, me pamje të hapurë, organizim fantastik, parking të shumtë, park për banorë, sistem smart home i cili përfshinë dritat, roletat, bojlerin, nxemjen, siguresen kyresore të rrymes.

Përfshinë siperfaqe prej 127 m2, të organizuara në Qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, tri (3) dhoma gjumi (njëra nga to me banjo), 1 Banjo familjare, 1 Depo, 1 Wc dhe 1 Ballkon.

Ndër tjerash kjo banesë posedon fasad të jashtme ventiluese, dritare me 3 xhama, roleta të jashtme me motor, fshisë qendrore, 6 banesa në katë, 2 Ashensorë dhe shumë përparsi tjera.

Details

Përditsuar më October 23, 2020 at 1:28 pm
 • Price: €115,000
 • Property size: 127m2 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në lagjen Prishtina e Re
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri