fbpx

Ofrohet për SHITJE Banesë 2+1 në lagjen Ulpiana

 • €77,500
në lagjen Ulpiana në Prishtinë, Ulpianë, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58m2
Ne shitje
në lagjen Ulpiana në Prishtinë, Ulpianë, Prishtinë
 • €77,500

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 58m2

Description

58m² | 2 Dhoma gjumi | Banjo | Kati 5

Në katin e pestë (5) të një objekti ndërtim i vjetër në afërsi me “Fontanen” në Ulpianë gjindet kjo banesë e këndshme dhe funksionale, e renovuar në detaje dhe me shumë ndriçim.

Përfshinë 58m² (netto) dhe përbëhet nga dy (2) dhoma gjumi orientuar në jug-lindje, një dhomë dite me kuzhinë, banjo, koridor dhe ballkon.

Është e renovuar tërsisht nga pronari, duke përfshirë instalimet e ujit, ngrohjes dhe rrymës, dyer kualitative të brendshme dhe derë të blinduar të hyrjes, dyer dhe dritare të jashtme plastike me rolete kualitative me xham dyshtresor, dysheme laminat, nxemje qëndrore nga Termokos, parking të shumtë dhe perparësi tjera.

E veçanta e kësaj banese ështe pozita, me qasje të shpejtë në këmbë në të gjitha institucionet shkollore/universitare, shëndetësore, parqet, qendrën dhe të gjitha komoditetet tjera të nevojshme për një jetë sa më të mirë. E vetmia munges e kësaj banesa momentalisht është Ashensori.

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 10:27 am
 • Price: €77,500
 • Property size: 58m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • Address në lagjen Ulpiana në Prishtinë
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Ulpianë
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri