fbpx

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

 • €850
, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 99

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1

, Kalabri, Prishtinë
 • €850

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 99

Përshkrimi

Ofrohet PËR SHITJE Banesë 2+1 në lagjen Kalabria tek objekti me i ri nga Nartel
99m² | 2 Dhoma gjumi | 1.5 Banjo | Kati 6-të

Në njërin nga komplekset banesore më të mira për banim në lagjen Kalabria tek Narteli, jemi duke e ofruar për shitje këtë banesë tejët cilësore, pamje të hapurë drejt rrugës A, organizim tejët të shfrytëzueshëm dhe qasje direkte në rrugen A.

Përfshinë siperfaqe banimi 99.93m² e shpërndarë në Qëndrim ditore së bashku me Kuzhinë, Dy dhoma gjumi, Banjo, WC, Depoja dhe 2 Ballkona.

Parking të jashtëm, 2 ashensor, hapësira të gjelbruara për banorë, pushimore, qasje direkte në rrugën e planifikuar A dhe shumë benificione tjera. E rendesishm është të dihet se pamja e baneses nuk bllokohet asnjëher për shkak të pozites e cila është komplet nga rruga A dhe si e till distanca mes banesave mund të jetë diku 100m. Banesa posedon edhe Garazh e Depo të cilat mund të blihen me çmim ndaras nga Banesa.

Detajet

Përditsuar më March 19, 2021 at 1:19 pm
 • Çmimi: €850
 • Madhësia e pronës: 99 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri