fbpx

Ofrohet për shitje Banesa në rrugën B

 • €69,500
në rrugën B, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64.5

Ofrohet për shitje Banesa në rrugën B

në rrugën B, , Prishtinë
 • €69,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64.5

Përshkrimi

Ofrohet për shitje Banesa në rrugën B ndertesat e para me tulla te kuqe ‘Kompleksi Royal’ buze rruges kryesore.
Banesa ndodhet në katin e 6-të tek Restaurantet Sunshine dhe Friends Avenue me pamje drejt lindjes, ngrohje me termokos 24 orë, vëzhgim të kamerave 24 orë me izolim shumë të mirë,dhe me kuzhinë ekskluzive.
Ka sipërfaqe prej 64.5m² dhe përbëhet nga :
1 Dhomë dite me kuzhinë
1 Dhoma gjumi
1 Ballkon
1 Banjo
Koridor.

Detajet

Përditsuar më December 18, 2020 at 12:45 pm
 • Çmimi: €69,500
 • Madhësia e pronës: 64.5 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”
 • Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”