fbpx

Ofrohet për SHITJE banesa në rrugën B , mbi “Royall Mall”

 • €100,000
në rrugën B, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88

Ofrohet për SHITJE banesa në rrugën B , mbi “Royall Mall”

në rrugën B, , Prishtinë
 • €100,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88

Përshkrimi

Shitet | Banesa | Rruga B | 88m2 |

Shitet banesa në rrugën B, mbi qendrën tregtare “Royall Mall”, banesa është në katin e VI, ka sipërfaqe prej 88m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

-Çmimi i banesës është me kuzhinë

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:52 am
 • Çmimi: €100,000
 • Madhësia e pronës: 88 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate