fbpx

Ofrohet për SHITJE banesa në rrugën B , mbi “Royall Mall”

 • €100,000
në rrugën B, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 88m2

Description

Shitet | Banesa | Rruga B | 88m2 |

Shitet banesa në rrugën B, mbi qendrën tregtare “Royall Mall”, banesa është në katin e VI, ka sipërfaqe prej 88m² me këtë renditje:
-Dhomë dite me kuzhinë
-2 Dhoma të gjumit
-Banjo
-Wc dhe
-Ballkon

-Çmimi i banesës është me kuzhinë

Details

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:52 am
 • Price: €100,000
 • Property size: 88m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në rrugën B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate