fbpx

Ofrohet per SHITJE banesa në Mati 1, te “Spar Market” në rrugën C

 • €74,500
te "Spar Market" në rrugën C, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84

Ofrohet per SHITJE banesa në Mati 1, te “Spar Market” në rrugën C

te "Spar Market" në rrugën C, , Prishtinë
 • €74,500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 84

Përshkrimi

Banesa është në katin 2 , ka sipërfaqe prej 84,7m2

Me këtë renditje :

Dhomë dite

Kuzhinë

2 Dhoma të gjumit

Banjo dhe

Ballkon

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:29 am
 • Çmimi: €74,500
 • Madhësia e pronës: 84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa te "Spar Market" në rrugën C
 • Qytet Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Omega Real Estate

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Omega Real Estate
 • Omega Real Estate