fbpx

Ofrohet për shitje banesa ekskluzive me sipërfaqe 121.4m2

 • $95,000
në lagjen Prishtina e Re
 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 121.4m2

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 121.4m2

Description

Ofrohet për shitje banesa ekskluzive me sipërfaqe 121.4m2 (2+1)kati i 5/në kompleksin banesorë ROOF GROUP në lagjen Prishtina e Re..
▪️Ky kompleks ka ndërtim modern,është ndërtuar me standarte europiane.Ka pozitë të mirë për banim,qasje të lehtë në gjitha pjesët e qytetit.
▪️Banesa me sipërfaq 121.4m2(2+1)kati 5/është e gatshme për banim dhe ka këtë rënditje:
– qëndrimi ditor/
– kuzhina& tryezari/
– 2 dhoma të fjetjes/
– banjo/
– depo/

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

Details

Updated on December 16, 2020 at 12:23 pm
 • Price: $95,000
 • Property size: 121.4m2
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Sale

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Maison Patundshmëri

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri