fbpx

Ofrohet për shitje banesa ekskluzive me sipërfaqe 121.4m2

 • €95,000
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 121.4

Ofrohet për shitje banesa ekskluzive me sipërfaqe 121.4m2

, , Prishtinë
 • €95,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 121.4

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa ekskluzive me sipërfaqe 121.4m2 (2+1)kati i 5/në kompleksin banesorë ROOF GROUP në lagjen Prishtina e Re.. ▪️Ky kompleks ka ndërtim modern,është ndërtuar me standarte europiane.Ka pozitë të mirë për banim,qasje të lehtë në gjitha pjesët e qytetit. ▪️Banesa me sipërfaq 121.4m2(2+1)kati 5/është e gatshme për banim dhe ka këtë rënditje: – qëndrimi ditor/ – kuzhina& tryezari/ – 2 dhoma të fjetjes/ – banjo/ – depo/

Detajet

Përditsuar më December 16, 2020 at 12:23 pm
 • Çmimi: €95,000
 • Madhësia e pronës: 121.4 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Maison Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri