fbpx

Ofrohet per Shitje Banesa 67.26m2

 • €67,000
Rruga Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67.26

Ofrohet per Shitje Banesa 67.26m2

Rruga Muharrem Fejza, Mati 1, Prishtinë
 • €67,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67.26

Përshkrimi

Ofrohet per Shitje Banesa luksoze 67.26m2 ne Mati 1, te Shkolla ” Pavaresia ” , Rruga Muharrem Fejza
Banesa eshte unike , super e rregulluar, ndodhet ne katin e 5, me lift funksional
Banesa eshte komplet e renovuar me arkitekt ne vitin 2020, dhe posedon te gjitha pajisjet e reja
Banesa ka pamjen ka Shkolla dhe eshte ne jugeperendim
Perparesi e Baneses eshte qe nuk mundet te ndertoj dikush afer
Banesa ka keto karakteristika :
Sallon te madh me kuzhine
1 Dhome gjumi
Ballkon te madhe
Koridor
Banjo

Detajet

Përditsuar më November 4, 2020 at 1:01 pm
 • Çmimi: €67,000
 • Madhësia e pronës: 67.26 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa Rruga Muharrem Fejza
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”
 • Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”