fbpx

Ofrohet për SHITJE BANESA

 • €42,000
, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63

Ofrohet për SHITJE BANESA

, , Prishtinë
 • €42,000

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63

Përshkrimi

Ofrohet për SHITJE BANESA me sipërfaqe 63m2(1+1)kati 7/në kompleksin banesorë STANDART PLUS mbrapa QKUK-së në lagjen PRISHTINA E RE..
▪️Ky kompleks ka ndërtim cilësor,pozitë të mirë për banim,qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit.
▪️Banesa me sipërfaqe 63m2(1+1)kati 7/është e gatshme për banim dhe ka këtë rënditje:
– qëndrimi ditor/
– kuzhina & tryezari/
– 1 dhomë e fjetjes/
– banjo/
– terasa/

Detajet

Përditsuar më March 19, 2021 at 1:27 pm
 • Çmimi: €42,000
 • Madhësia e pronës: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Maison Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri