fbpx

Ofrohet për SHITJE BANESA

 • €42,000
Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 63m2

Description

Ofrohet për SHITJE BANESA me sipërfaqe 63m2(1+1)kati 7/në kompleksin banesorë STANDART PLUS mbrapa QKUK-së në lagjen PRISHTINA E RE..
▪️Ky kompleks ka ndërtim cilësor,pozitë të mirë për banim,qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit.
▪️Banesa me sipërfaqe 63m2(1+1)kati 7/është e gatshme për banim dhe ka këtë rënditje:
– qëndrimi ditor/
– kuzhina & tryezari/
– 1 dhomë e fjetjes/
– banjo/
– terasa/

Details

Përditsuar më March 19, 2021 at 1:27 pm
 • Price: €42,000
 • Property size: 63m2 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Ne shitje
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri