fbpx

Ofrohet per Shitje Banesa 109m2 te Rruga C

 • €799
te Rruga C, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 109

Ofrohet per Shitje Banesa 109m2 te Rruga C

te Rruga C, Mati 1, Prishtinë
 • €799

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 109

Përshkrimi

Ndertim i Investitorit VG Construction
– Banesa gjendet ne kendin ndermjet Rruges C apo Enver Maloku dhe Muharrem Fejza
– Kompleksi Relaks 6 i VG Construction po ndertohet larg zhurmes dhe afer qytetit
– Me Lokacion super te pershtatshem – Tek rretherrotullimi qe lidh rrugen A me rrugen Enver Maloku dhe rrugen B me rrugen Muharrem Fejza
– Kompleksi Relax 6 eshte duke u ndertuar me materiale cilesore
– Verejtje : Ky Çmim vlen vetem tani perkohesisht
– Ne momentin kur te ndertohet Banesa ( Brenda 4 – 5 muaj ) do te rritet Çmimi
– Banesa eshte ne katin e 5 me orientim kah jug-linda dhe ka kete renditje :
* Sallon
* Kuzhine
* 3 Dhoma gjumi
* 2 Banjo ( Banjo + wc )
* Ballkon
* Koridor
* Garazh
– Çmimi i Garazhes : 5000 mij Euro

Detajet

Përditsuar më December 16, 2020 at 1:27 pm
 • Çmimi: €799
 • Madhësia e pronës: 109 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Ne shitje
 • Adresa te Rruga C
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare