fbpx

Ofrohet PËR QIRA Shtëpi moderne në lagjen Sofalia në Prishtinë afër Parkut të Gërmisë.

 • €3,000
, Sofali, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 420

Ofrohet PËR QIRA Shtëpi moderne në lagjen Sofalia në Prishtinë afër Parkut të Gërmisë.

, Sofali, Prishtinë
 • €3,000

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 5
 • Dhoma gjumi
 • 3
 • Banjot
 • 1
 • Garazh
 • 420

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Shtëpi moderne në lagjen Sofalia në Prishtinë afër Parkut të Gërmisë.
420m²│5 Dhoma gjumi│3 Banjo│ Garazha

Shtëpia ndodhet në njërën nga lagjet më atraktive në qytetin e Prishtinës, në lagjen Sofalia, shumë afër parkut të Gërmisë, larg zhurmës dhe ajrit të ndotur.

Përfshinë sipërfaqe toke prej 4 Ari dhe sipërfaqe ndërtimi prej 420m² e ndarë në 120m² Suteren (Sallon + Kuzhinë, dhomë gjumi, Banjo, kalda, depo, utilit dhe kopshti), 200m² P+1 ku keni hyrjen, Sallon te mobiluar shumë bukur, kuzhine moderne me të gjitha elementet, dhomë pritje për musafir, 1 Banjo dhe garazha, pastaj me ndihmen e shkalleve ngjitemi në katin e parë ku kemi 1 Master dhomë me banjo dhe garderobe, 2 dhoma për femijë, 1 Banjo.

Mobiluar, kuzhinë moderne dhe funksionale, oborr të mirëmbajtu, me sistem të ujitjes dhe sistem qëndror të ngrohjes me pellet (si dhe hapësirën e veqantë për deponimin e pelletit).

Ofrohet për periudhë të gjatë, min. 1 Vit!

 

Detajet

Përditsuar më February 26, 2021 at 3:14 pm
 • Çmimi: €3,000
 • Madhësia e pronës: 420 m²
 • Dhoma gjumi: 5
 • Banjot: 3
 • Garazh: 1
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Sofali
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri