fbpx

Ofrohet PËR QIRA Penthouse në lagjen Mati 1, prapa rrugë B tek “Del Posto”

 • €1,000
prapa rrugë B, Mati 1, Prishtinë
 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 350

Ofrohet PËR QIRA Penthouse në lagjen Mati 1, prapa rrugë B tek “Del Posto”

prapa rrugë B, Mati 1, Prishtinë
 • €1,000

Overview

 • Penthouse
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 350

Përshkrimi

200m²│150m² Teras | 3 Dhoma gjumi

Penthousin të cilin jemi duke e prezantuar për #qira, ndodhet në objektet e ndertuara nga Lin Projekt kohë më parë në lagjen Mati 1 tek restauranti i njohur “Del Posto”. I pozicionuar me pamje nga rruga B, pamje të hapur, organizim shumë të mirë, nxemje qendrore nga Termokos, parking të shumtë, qasje private, siguri e lartë dhe afer të gjitha komoditeteve.

Përfshinë 200m² banim dhe 150m² Terasë, e organizuar në Qëndrim ditorë me kuzhinë, 3 Dhoma gjumi (njëra nga to me banjo), 1 Banjo, 1 Wc, 1 Koridor.

Lokacion ideal, Kati i 7-të, ndriqim tejët të mirë, pamje të hapur, pozita përfekte për zyre apo banim, e pozicionuar komplet me pamje nga rruga B, nxemje qendrore nga Termokosi, lehtë e orjentueshme për bzinese, 2 banesa në katë, ashensorë, qasje private, parking të shumtë dhe detaje tjera.

Detajet

Përditsuar më January 25, 2021 at 1:55 pm
 • Çmimi: €1,000
 • Madhësia e pronës: 350 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Lloji i Pronës: Penthouse
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Adresa prapa rrugë B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri