fbpx

Ofrohet për QIRA PENT HOUSE në rrugën B

 • €500
në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 200

Ofrohet për QIRA PENT HOUSE në rrugën B

në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • €500

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 3
 • Dhoma gjumi
 • 2
 • Banjot
 • 200

Përshkrimi

Ofrohet për #QIRA PENT HOUSE në kompleksin BLINI 2 në rrugën B ▪️Kompleksi BLINI është ndërtuar me standarte europiane,ka pozitë të mirë për banim qasje të lehtë në të gjitha pjesët e qytetit..Kompleksin BLINI 2 ka 70% të hapsirës (gjelbrim,parking,park,kēndi i lodrave për fëmijë etj).. ▪️Pent house është i pa mobiluar,i përshtatshum për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme:(banim,zyre,etj) ▪️Pent house kanë sipërfaqe: 200m2(3+1)kati 9/(120m2 banim + 80m2 terasa) dhe ka këtë rënditje: qëndrim ditor/ kuzhina/ 3 dhoma të fjetjes/ 2 banjo/ 2 terasa

Detajet

Përditsuar më November 17, 2020 at 11:06 am
 • Çmimi: €500
 • Madhësia e pronës: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjot: 2
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Maison Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri