fbpx

Ofrohet për QIRA kat shtëpie 140m2

 • €400
rr Edmond Hoxha, Dodona, Prishtinë
 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 140

Ofrohet për QIRA kat shtëpie 140m2

rr Edmond Hoxha, Dodona, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Shtëpi
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1.5
 • Banjot
 • 140

Përshkrimi

Ofrohet për QIRA kat shtëpie 140m² në afërsi të Parkut të Qytetit në lagjen Dodona
Shtëpia ndodhet në zonën qendër, rruga Edmond Hoxha. Për qira ofrohet kati i dytë (2) i banimit, me sistem banesor.
Hapësira prej 140m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo të kompletuar, WC dhe dy ballkone.
Posedon ngrohje qëndrore, sistem sigurie dhe kamera, hyrje të kontrolluar dhe hapësirë të mjaftueshme parkimi.

Detajet

Përditsuar më December 30, 2020 at 9:51 am
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 140 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjot: 1.5
 • Lloji i Pronës: Shtëpi
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa rr Edmond Hoxha
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Dodona
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Primmo Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Primmo Patundshmeri
 • Primmo Patundshmeri