fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë moderne 2+1

 • €400
, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë moderne 2+1

, Kalabri, Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë moderne 2+1 tek Prishtina Stars afër Stacionit të Autobusëve.
67m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 7

Kjo banesë shumë e veçantë që ndodhet në katin e 7-të të njërit prej blloqeve të kompleksit më të mirë për banim tek Prishtina Stars, ka sipërfaqe prej 67m² dhe karakterizohet me shpërndarje shumë të mirë.

Përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Paradhoma dhe 1 Banjo. Ofrohet e mobiluar si në foto, mobilje ekskluzive, kuzhinë të kompletuar me të gjitha pajisjet, stil modern me banak të veçantë nga pllaka mozaik, TV dhe sistem zërimi që ta jep ndjenjën e kinemasë, posedon lavatriqe dhe tharrëse të rrobave.

Kompleksi ku ndodhet banesa veçohet me organizim shumë të mirë te jetës dhe ambientit. Mirëmbajtje e rregullt e kopshtit dhe objekteve brenda, 2 Ashensorë, Sigurim 24 orë, qasje e kontrolluar, pishinë të jashtme për të rritur, ujë 24h, parking të mjaftueshëm për të gjitha veturat etj duke ofruar kështu komoditet të lartë.

Detajet

Përditsuar më January 18, 2021 at 3:32 pm
 • Çmimi: €400
 • Madhësia e pronës: 67 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri