fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë moderne 2+1

 • €400
Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 67m2

Description

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë moderne 2+1 tek Prishtina Stars afër Stacionit të Autobusëve.
67m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 7

Kjo banesë shumë e veçantë që ndodhet në katin e 7-të të njërit prej blloqeve të kompleksit më të mirë për banim tek Prishtina Stars, ka sipërfaqe prej 67m² dhe karakterizohet me shpërndarje shumë të mirë.

Përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Paradhoma dhe 1 Banjo. Ofrohet e mobiluar si në foto, mobilje ekskluzive, kuzhinë të kompletuar me të gjitha pajisjet, stil modern me banak të veçantë nga pllaka mozaik, TV dhe sistem zërimi që ta jep ndjenjën e kinemasë, posedon lavatriqe dhe tharrëse të rrobave.

Kompleksi ku ndodhet banesa veçohet me organizim shumë të mirë te jetës dhe ambientit. Mirëmbajtje e rregullt e kopshtit dhe objekteve brenda, 2 Ashensorë, Sigurim 24 orë, qasje e kontrolluar, pishinë të jashtme për të rritur, ujë 24h, parking të mjaftueshëm për të gjitha veturat etj duke ofruar kështu komoditet të lartë.

Details

Përditsuar më January 18, 2021 at 3:32 pm
 • Price: €400
 • Property size: 67m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri