fbpx

Ofrohet për QIRA Banesë shumë e lezetshme në objektin Iliria Building në rrugen B

 • €350
në rrugen B, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 66m²

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 66m²

Description

Ofrohet për #QIRA Banesë shumë e lezetshme në objektin Iliria Building në rrugen B
66m²│Dhomë gjumi | Banjo | Ballkon | Kati 9

Në njërin prej objekteve më të mira të ndertuara në lagjen Mati 1, e ndertuar nga kompania Iliria Building në front me Banesat e Bardha, jemi duke e ofruar për #qira këtë banesë shumë të lezetshme, e mobiluar me shumë shije nga ana e pronarit, pozitë perfekte, Sigurim 24h, parking të mjaftueshëm, qasje të lehtë në rrugen B dhe afer marketet si Conad dhe Emona, trafikun urban 4 dhe shumë perparësi tjera.
Përfshinë siperfaqe 66m² e organizuar në Sallon me Kuzhinë, Dhomë gjumi, Banjo, Depo dhe Ballkon.
Ndër tjerash vlenë të theksohet se banesa është komplet e mobiluar me mobilie të reja, e pa banuar me heret, orjentim të hapur nga Lindja, 4 banesa në katë, dy ashensorë, siguri maksimale, parking të jashtem, garazh personale dhe detaje tjera.
Çmimi 350€/muaj (në çmim përfshihet garazh dhe mirëmbajtia)

Details

Përditsuar më December 23, 2020 at 1:33 pm
 • Price: €350
 • Property size: 66m² m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në rrugen B
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri