fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Qendër të Prishtinës

 • €950
, Aktash, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 92

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Qendër të Prishtinës

, Aktash, Prishtinë
 • €950

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 92

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Banesë fantastike në Qendër të Prishtinës në lagjen Aktash.
92m²│2 Dhoma gjumi│Mobiluar│Kati 6

Banesa ndodhet në kuadër të kompleksit më të ri të Konak Construction, mobiluar me shumë shije, objekt shumë cilësor, posedon 2 ashensorë për nevoja të banorëve, ka qasje shumë mirë dhe lidhje të shpejtë me qytetin, ka oxhak dhe orientimin JUG – PERENDIM.

Përfshin 92m² dhe përbëhet nga 1 Sallon me Kuzhinë, 2 Dhomë gjumi (njera nga to master), 1 Banjo, 1 Depo dhe 1 Ballkon.

Objekti veçohet me arkitekturë shumë të mirë, izolim akustik dhe termik, ndriqim natyral në shkallë, parking rrugor dhe nëntokësor, ujë 24h dhe siguri përmes rojes fizike dhe vëzhgimit 24h nga kamerat. Të gjitha shpenzimet përfshihen në çmim dhe vlenë të ceket se pronari preferon vetëm nderkombetarë.

Detajet

Përditsuar më March 15, 2021 at 1:02 pm
 • Çmimi: €950
 • Madhësia e pronës: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Aktash
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri