fbpx

Ofrohet per QIRA Banese ne Prishtine

 • €330
Rruga B,tek KAWA Group, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Ofrohet per QIRA Banese ne Prishtine

Rruga B,tek KAWA Group, Mati 1, Prishtinë
 • €330

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Ofrohet per QIRA Banese ne Prishtine 1+1 shume mire e mobiluar ne Mati 1,Rruga B,tek KAWA Group
Banesa ka siperfaqe 60m dhe eshte ne katin 5te. Posedon : Sallon me kuzhin, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Cmimi 330 euro + depoziti eshte i obliguar

Detajet

Përditsuar më November 11, 2020 at 1:48 pm
 • Çmimi: €330
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Rruga B,tek KAWA Group
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”
 • Agjensioni Për Patundshmëri “Delta”