fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Emshir

 • €550
, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Ofrohet PËR QIRA Banesë në Emshir

, Kalabri, Prishtinë
 • €550

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Banesë shumë e lezetshme tek “Hotel Nartel” në Emshir
92m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Garazh

Banesa ndodhet në katin e 5-të të njërit prej blloqeve në kuadër të kompleksit Nartel dhe atë afër me “Hotel Nartel” në lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, dhe qasje të lehtë në rrugën me katër kursi duke ju mundesuar të lëvizni lirshëm në cilen do pjesë të Qytetit.

Përfshinë 92m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 Depo, 2 Ballkona.

Kuzhinë me të gjitha pajisjet funksionale dhe tepër të bukur, TV Led, nxemje qendrore me rrymë, pamje të hpaur nga Lindja – Jugu, hyrje e kontrolluar, ashensorë funkisonal, parking të shumtë, pozitë perfekte dhe afer të gjitha komoditeteve.

Detajet

Përditsuar më March 24, 2021 at 10:26 am
 • Çmimi: €550
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri