fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë moderne në objektin “Nartel Center” në Lakrishte

 • €450
Lakrishte, Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75m2

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75m2

Description

Banesa ndodhet në katin e 11-të të banimit në kuadër të objektit “Nartel Center” në Lakrishte. Objekt shumë ekskluziv, zonë shumë atraktive dhe strukturë shumë e mirë e banorëve.

Përfshinë sipërfaqe prej 75m² dhe përbëhet nga 1 Hapësirë qëndrimi ditorë me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo dhe 1 Ballkon.

Mobiluar me shumë shije, kuzhinë luksoze dhe pajisur me të gjitha elementet funksionale, dysheme parket, sistem qëndror të fshesës elektrike, ngrohje qëndrore me rrymë (aktualisht, me mundësi kyçjeje në sistemin e qytetit) ndërsa pamja e banesës është nga pjesa e Arbërisë dhe ju mundëson të keni një pamje fantastike të papenguar.

Details

Përditsuar më March 2, 2021 at 3:22 pm
 • Price: €450
 • Property size: 75m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Lakrishte
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri