fbpx

Ofrohet për QIRA banesë 87m2

 • €350
, , Prishtinë

Ofrohet për QIRA banesë 87m2

, , Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 87

Përshkrimi

Ofrohet për QIRA banesë 87m2 në lagjen Prishtina e Re, mbrapa Spitalit Amerikan Ndodhet në katin e dhjetë (10) të banimit, hapësira prej 87.8m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Banesa është e pabanuar më pare, të gjitha mobiljet janë të reja dhe shumë cilësore. Objekti është i pajisur me dy ashnesor funksional. Një hapësirë parkimi (garazhë) për veturë është e përfshirë në çmim!

Detajet

Përditsuar më November 5, 2020 at 10:52 am
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 87 m²
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Primmo Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Primmo Patundshmeri
 • Primmo Patundshmeri