fbpx

Ofrohet për QIRA banesë 64m²

 • €350
, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Ofrohet për QIRA banesë 64m²

, Kodra e Diellit, Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 64

Përshkrimi

Ofrohet për QIRA banesë 64m² tek F&A Inxhiniering në afërsi të rrugës B në lagjen Bregu i Diellit
Banesa është në katin e pestë (5) të banimit, hapësira prej 64m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dhomë gjumi të mobiluar në tërësi, banjo të kompletuar dhe ballkon.

Detajet

Përditsuar më January 25, 2021 at 1:22 pm
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 64 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kodra e Diellit
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Primmo Patundshmeri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Primmo Patundshmeri
 • Primmo Patundshmeri