fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1

 • €400
Featured Me qera
në Rrugën B tek "Royal" në Prishtinë., Prishtinë
 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75m2
Featured Me qera
në Rrugën B tek "Royal" në Prishtinë., Prishtinë
 • €400

Overview

 • Banesa
 • Property Type
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 75m2

Description

Ofrohet PËR QIRA Banesë 2+1 me Termokos në Rrugën B tek “Royal” në Prishtinë. 75m²│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Kati 1 Kjo banesë e mobiluar kohë më parë, e pozicionuar në katin e parë mbi “Viva Fresh”, e pasiur me nxemje qendrore nga Termokosi, pamje të hapurë, privatësi të lartë, parking të mjaftueshëm dhe afër me të gjitha pjeset më atraktive që ofron Rruga B. Me sipërfaqe prej 75m² përbëhet nga 1 Qëndrim ditorë me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, Banjo, Depo dhe Ballkon. Mobiluar, kuzhina është e pajisur me të gjitha elementet funksionale dhe me dizajn modern, TV Led, dhomat gjumit të rehatshme dhe me hapësirë të mjaftueshme etj..

Details

Përditsuar më October 23, 2020 at 1:29 pm
 • Price: €400
 • Property size: 75m2 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Property Type: Banesa
 • Property Status: Me qera
 • Address në Rrugën B tek "Royal" në Prishtinë.
 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Country Kosovë

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Similar Listings

Schedule a Tour

Your information

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri