fbpx

Ofrohet PËR QIRA Banesë 150m2

 • €900
afër rrugës UQK, , Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 150

Ofrohet PËR QIRA Banesë 150m2

afër rrugës UQK, , Prishtinë
 • €900

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 150

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA Banesë klasike dhe tejët e veçantë në lagjen “QAFA” në Prishtinë
150m²│1 Dhomë gjumi│Banjo│Kati 1

Banesa nodhet në katin e parë të një objekti pesë katësh, në pozitë përfekte në lagjen Qafa, e mobiluar në stilin klasik, hapsira të mëdha, objekt privat, siguri e lartë, shumë pranë rrugës “UÇK” dhe afër restaurant “Safrobezit”. Është e gjitha e mobiluar dhe me shumë shije, kuzhinë e paisur me të gjitha elementet funksionale, nxemje qendrore, pamje të hapurë, hyrje e kontrolluar dhe shumë perparësi tjera.

Ka sipërfaqe prej 150m² dhe përbëhet nga 1 Dhomë dite me tryezari,kuzhinë të veçuar, 1 Dhomë gjumi, 2 Ballkona dhe 1 Banjo.

Kjo banesë është leshuar vazhdimisht për nderkombetarë, të gjitha shpenzimet përfshihen në çmim, afer i keni të gjitha institucionet, qendren e qytetit, hyrje-daljet nga qyteti jane teper të mira dhe lehtë e qasshme nga cilado pjesë e qytetit.

Detajet

Përditsuar më March 30, 2021 at 11:58 am
 • Çmimi: €900
 • Madhësia e pronës: 150 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera

Adresa

 • Adresa afër rrugës UQK
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri