fbpx

Ofrohet për qira Banesë 1+1

 • Me marreveshje
Të zgjedhura Me qera
Rrugën B tek KAWA Group., Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60
Të zgjedhura

Ofrohet për qira Banesë 1+1

Rrugën B tek KAWA Group., Lagja e Spitalit, Prishtinë
 • Me marreveshje

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 60

Përshkrimi

Banesa gjendet në katin e 5-të të njërit prej objekteve të Kawa Group në rrugën B në lagjen Mati 1. Ka sipërfaqe prej 60m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 1 Dhomë gjumi, 1 Koridor, 1 Ballkon dhe 1 Banjo. Banesa ofrohet e mobiluar dhe atë në mënyrë shumë moderne. Objekti karakterizohet me veçori të ndryshme siç janë: fasada me tulla, dritare cilësore, rolete alumini të jashtme, objekt me gjithsej 6 kate, 2 ashensorë.

Detajet

Përditsuar më October 22, 2020 at 9:28 am
 • Çmimi: Me marreveshje
 • Madhësia e pronës: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa Rrugën B tek KAWA Group.
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10000
 • Lagje Lagja e Spitalit
 • Vendi Kosovë

Karakteristikat

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Labi Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Labi Patundshmëri
 • Labi Patundshmëri