fbpx

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2

 • €300
, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2

, Mati 1, Prishtinë
 • €300

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo

Përshkrimi

Ofrohet për QIRA banesa EKSKLUZIVE me sipërfaqe 55m2(1+1)kati 4 i banimit në kompleksin banesorë ROYAL CITY në rrugën “B”..
▪️Ky kompleks ka ndërtim cilësor dhe modern,posedon ngrohje nga TERMOKOSI.
▪️Banesa me sipërfaqe 55m2(1+1)është komplet e mobiluar dhe ka këtë rënditje:
— qëndrimi ditor/
— kuzhina & tryezari/
— 1 dhomë të fjetjes/
— banjo/
— terasa/

Detajet

Përditsuar më January 5, 2021 at 2:29 pm
 • Çmimi: €300
 • Land Area: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Maison Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri