fbpx

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2

 • $300
kompleksin banesorë ROYAL CITY
 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Overview

 • Apartment
 • Property Type
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom

Description

Ofrohet për QIRA banesa EKSKLUZIVE me sipërfaqe 55m2(1+1)kati 4 i banimit në kompleksin banesorë ROYAL CITY në rrugën “B”..
▪️Ky kompleks ka ndërtim cilësor dhe modern,posedon ngrohje nga TERMOKOSI.
▪️Banesa me sipërfaqe 55m2(1+1)është komplet e mobiluar dhe ka këtë rënditje:
— qëndrimi ditor/
— kuzhina & tryezari/
— 1 dhomë të fjetjes/
— banjo/
— terasa/

 • City Prishtinë
 • State/Country Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Mati 1
 • Country Kosovë

Details

Updated on January 5, 2021 at 2:29 pm
 • Price: $300
 • Land Area: 55m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Property Type: Apartment
 • Property Status: For Rent

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Maison Patundshmëri

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri