fbpx

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2

 • €250
në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2

në rrugën B, Mati 1, Prishtinë
 • €250

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 1
 • Dhomë gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 55

Përshkrimi

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2(1+1)kati 2/në kompleksin banesorë BLINI 2/në rrugën B
▪️Ky kompleks ka ndërtim cilësor dhe modern,ka pozitë të mirë për banim,posedon 70% të hapësirës gjelbërim,park,parking etj.
▪️Banesa 55m2(1+1)kati 2/është e mobiluar komplet dhe ka këtë rënditje:
– qëndrimi ditor/
– kuzhina & tryezari/
– 1 dhomë të fjetjes/
– banjo/
– terasa/

Detajet

Përditsuar më January 5, 2021 at 2:48 pm
 • Çmimi: €250
 • Madhësia e pronës: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Adresa në rrugën B
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Mati 1
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Maison Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri