fbpx

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2

 • $250
në rrugën B
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55m2

Overview

 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 55m2

Description

Ofrohet për QIRA banesa me sipërfaqe 55m2(1+1)kati 2/në kompleksin banesorë BLINI 2/në rrugën B
▪️Ky kompleks ka ndërtim cilësor dhe modern,ka pozitë të mirë për banim,posedon 70% të hapësirës gjelbërim,park,parking etj.
▪️Banesa 55m2(1+1)kati 2/është e mobiluar komplet dhe ka këtë rënditje:
– qëndrimi ditor/
– kuzhina & tryezari/
– 1 dhomë të fjetjes/
– banjo/
– terasa/

 • Address në rrugën B
 • City Prishtinë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Area Mati 1

Details

Updated on January 5, 2021 at 2:48 pm
 • Price: $250
 • Property size: 55m2
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1

Schedule a Tour

Tour Type

Contact Information

View Listings
Maison Patundshmëri

Enquire About This Property

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Similar Listings

Compare listings

Compare
Maison Patundshmëri
 • Maison Patundshmëri