fbpx

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne në lagjen Kalabria në Prishtinë

 • €350
, Kalabri, Prishtinë
 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne në lagjen Kalabria në Prishtinë

, Kalabri, Prishtinë
 • €350

Overview

 • Banesa
 • Lloji i Pronës
 • 2
 • Dhoma gjumi
 • 1
 • Banjo
 • 85

Përshkrimi

Ofrohet PËR QIRA‬ Banesë moderne në lagjen Kalabria në Prishtinë
85m² │2 Dhoma Gjumi│ Banjo│Garazh

Në njërin prej objekteve më të reja të lëshuara për banim në lagjen Kalabria, përball me “Roof Bistro”, jemi duke ofruar për #qira këtë banesë moderne, e posa finalizuar komplet me mobilie të reja, pozitë përfekte, pamje të hapur, organizim perfekt, qasje të lehtë për tek banesa duke ju mundesuar kështu komoditet të lartë në këtë banesë.

Përfshinë siperfaqe 85m², e organizuar në qëndrim ditorë së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon.

Ndër tjerash vlenë të theksohet se objekti është tejet kualitativë, 5 banesa në kate, 2 ashensorë, garazhë personale, afer i keni të gjitha sherbimet e nevojshme si marketet, kopshtet për fëmijë, trafikun urban, restaurantet dhe dalet e shpejta për kyqje në autostradë.

(+ 50€ garazha opcionale)

Detajet

Përditsuar më January 28, 2021 at 12:20 pm
 • Çmimi: €350
 • Madhësia e pronës: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i Pronës: Banesa
 • Prona statuti: Me qera
 • Qytet Prishtinë
 • Shteti/Vendi Kosovë
 • Zip/Postal Code 10 000
 • Lagje Kalabri
 • Vendi Kosovë

Caktoni një vizitë

Informacionet tua

0 Vlerësim

Rendit sipas:
Lini një Vlerësim

Lini një Vlerësim

Informacionet e kontaktit

Shikoni Listimet
Kompas Patundshmëri

Pyesni për këtë pronë

Compare listings

Compare
Kompas Patundshmëri
 • Kompas Patundshmëri